NÁŠ PRÍBEH

Zdravotno-relaxačné centrum v Dunajskej Lužnej je neštátne zdravotnícke zariadenie spojené s odbornými cvičeniami a relaxom, ktoré sme otvorili v roku 2013. Od začiatku bola zdravotná starostlivosť zabezpečená prevažne prostredníctvom UNsP Milosrdní bratia, s.r.o. nielen pre občanov Dunajskej Lužnej, ale aj pre občanov okolitých obcí. Našli ste tu ambulanciu všeobecného praktického lekára, pediatrickú ambulanciu, odborné ambulancie, rehabilitácie, lekáreň "Lavandula", štúdio "Bodyvital" - výživová poradňa, salón krásy "BforBeauty", telocvičňu "Medeola" so zázemím.

Keďže počet obyvateľov v našej obci, ale i v okolitých obciach, naďalej narastal veľkou rýchlosťou, v roku 2020 po 3 ročnej práci na novom projekte sa nám podarilo dobudovať 2.etapu. Presunuli a doplnili sme ambulancie, prevádzky v ZRC 1 a ZRC 2. Podarilo sa tak zastrešiť kompletnú starostlivosť o pacienta od pediatrických cez všeobecné a praktické ambulancie, napríklad aj chirurgickú, ortopedickú, kardiologickú, gynekologickú, zubnú, očnú, psychiatrickú, rehabilitácie, či prevádzok ako je lekáreň, optika, salón krásy, výživová poradňa, tanečné štúdio, telocvičňa a výborná cukráreň.

Vytvorili sme príjemné prostredie pre všetkých pacientov a návštevníkov Zdravotno-relaxačných centier 1 a 2 nachádzajúcich sa na Lipnickej 2/A, 2/B v Dunajskej Lužnej medzi Hlavnou a Lipnickou ulicou.