MASÁŽE

SAYONA s. r. o.

BUDOVA ZRC 1

1.poschodie, číslo dverí 209


Zodpovedný masér Brandová Katarína
Telefónne číslo 0908 281 271
CENNÍK
Klasická športová masáž 60-70 minút 40€
Maderoterapia 60 minút
90 minút
40€
55€
Masáž pre tehotné 60-70 minút 40€
Masáž chodidiel 30 minút 30€
Masáž chrbta 30-35 minút 25€
Peelingová masáž* 90-120 minút 70€

*V cene peelingovej masáži je 40 min. peeling značky SOTHYSU, plus 60-70 min. masáž celého tela.


Obdarujte svojich blízkych darčekovou poukážkou na masáž u nás v ZRC 1.


Masáže objednávame na presný termín, ktorý si môžete nahlasovať telefonicky s výberom druhu masáže.


PONUKA:

  • PEELINGOVÁ MASÁŽ
  • MADEROTERAPIA
  • MASÁŽ KLASICKÁ, ŠPORTOVÁ
  • LÁVOVÉ KAMENE
  • AYURVEDSKÁ MASÁŽ S TEPLÝM OLEJOM
  • LOMI- LOMI
  • MASÁŽ PRE TEHOTNÉ ŽENY

Peelingová masáž čistí a regeneruje pokožku. Je to príjemná masáž, ktorá poskytne telu dokonalé uvoľnenie - odstráni stres a napätie, harmonizuje psychiku a hormonálny systém, pôsobí proti depresii. Pri peelingovej masáži používam luxusnú kozmetickú značku SOTHYS, ktorá obrusuje pokožku od odumretých buniek. U žien po tridsiatke sa už výrazne spomaľuje aktivita pleťových buniek a pokožka vyzerá staršie, bledo, unavene a bez lesku. Krúživými pohybmi sa regeneruje a prekrvuje pokožka klienta, ktorá po masáži pôsobí mladistvo a sviežo. Pravidelným obrusovaním dokážem pokožku rozjasniť, zbaviť pleť vrások a nedostatkov.


Maderoterapia je terapia na relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému, odstránenie celulitídy a celková detoxikácia organizmu.

Výhody Maderoterapie: eliminuje výskyt celulitídy, zlepšuje cirkuláciu lymfy a svalový tonus, urýchluje rozpad lipidov. 90-min. terapia je ukončená s príjemnou masážou chrbta a hlavy.


Pred každou masážou používam aroma olejčeky a krémy zo značky JUST. Veľmi kvalitná značka, ktorej produkty sú čisto na bylinnej báze.


Masáže majú výborný povzbudzujúci účinok na telesnú výkonnosť, spánok, centrálny nervový systém, takisto na podporu imunity.

Masáž pre budúce mamičky pomáha pri znižovani úzkostných stavov, upravuje spánok, redukuje opuchy a znižuje svalové napätie.

TEŠÍM SA NA VAŠU NÁVŠTEVU