ZRC 1 PREVÁDZKY » LEKÁREŇ LAVANDULA
LEKÁREŇ Lavandula, s. r. o.

 

BUDOVA ZRC 1

Prízemie, číslo dverí 104

 

Zodpovedný farmaceut PharmDr. Voláriková Eva
ostatní farmaceuti
PharmDr. Čisáriková Zuzana
 
PharmDr. Gajdošechová Monika
Telefónne číslo 02/2085 3065
e-mail lekarenlavandula@gmail.com
   
OTVÁRACIE HODINY
Pondelok 7.30 - 18.00 hod.
Utorok 7.30 - 18.00 hod.
Streda 7.30 - 18.00 hod.
Štvrtok 7.30 - 18.00 hod.
Piatok 7.30 - 18.00 hod.
   
dezinfekčná prestávka
12.30 - 13.00 hod.

 

Vážení čitatelia, 


v Zdravotno – relaxačnom  centre 1 nájdete našu lekáreň LAVANDULA (z latinského názvu rastliny „Levanduľa“), ktorá je výnimočná vo viacerých smeroch.

V prvom rade, je výnimočná svojim dizajnom, ktorý vychádza z francúzskeho štýlu „Provance“, teda patinované staré drevo v kombinácii s vôňou a farbou levandule. Lekáreň vytvorila jedinečné domáce prostredie pre pacientov a zákazníkov s dôrazom na posilnenie tradičných metód starostlivosti o zdravie.

Pravidelne sa venujeme poskytovaniu odborných informácií a rád o liekoch, zdravotníckych pomôckach a dietetických potravinách pre pacientov a zákazníkov, zameraných na prevenciu zdravia a tiež zabezpečujeme bezplatné meranie tlaku, cukru v krvi a telesného tuku. Veľkosť novej lekárne dovoľuje výrazne rozšíriť sortiment liekov, zdravotníckych pomôcok a dietických potravín tak, aby každý našiel presne to, čo pre svoje zdravie potrebuje. Výrazne tomu pomáha aj zásobovanie lekárne LAVANDULA dvakrát denne a to ráno o 8.00 hod. a popoludní o 14.00 hod.

Lekáreň LAVANDULA spolupracuje s lekárňou PLATAN v Rovinke, s ktorou máme vernostný program pre zákazníkov oboch lekární spojený s množstvom výhod spočívajúcich najmä v poskytovaní zliav a umožnení sledovania dostupného tovaru v oboch lekárňach v reálnom čase.

Veríme, že lekáreň LAVANDULA je iná ako ostatné lekárne a kolektív pod odborným vedením PharmDr. Evy Volárikovej, Vám bude stále vychádzať v ústrety pri každej požiadavke.

Neváhajte kontaktovať  Levanduľový kolektív v pondelok až piatok od 7.30 hod. do 18.00 hod. na telefónnom čísle 02/2085 3065.

Ďakujeme za Vašu návštevu