Pripravujeme pre Vás

ZRC 2

Milí spoluobčania.

Sme veľmi radi, že sa nám podarilo zahájiť výstavbu druhej etapy ZDRAVOTNO-RELXAČNÉHO CENTRA, ktorý Vám týmto v krátkosti predstavíme. Nadväzuje na už 6 rokov fungujúce centrum zdravia a relaxu ZRC1 pod naším vedením. Celé tieto roky sa tu o Vás a Vaše zdravie stará hlavne zdravotný personál ÚNsP Milosrdných bratov, ktorí poskytujú nielen základnú ale aj odbornú zdravotnú starostlivosť. Nemôžeme opomenúť ostatné subjekty nachádzajúce sa v ZRC1 ako CARE s.r.o., Family Dental Care s.r.o. a lekáreň Lavandula s.r.o., ktoré zabezpečujú aj inú starostlivosť.  Pre tých čo chcú byť krajší je tu salón BforBeauty s.r.o., a Bodyvital s.r.o. Pre tých čo radi cvičia sú tu cvičitelia v našej telocvični.

V novom objekte ZRC2 budeme na troch nadzemných podlažiach tieto služby rozširovať. Na prízemí nájdete prevažne služby a na 1. a 2. podlaží budú odborné ambulancie, röngen, rehabilitácie a lekársku kozmetiku.

V priebehu výstavby budovy ZRC 2 vás budeme informovať o novinkách až do otvorenia, ktoré plánujeme na jar 2020.

Prosíme aj o strpenie malých obmedzení, ktoré sa počas výstavby môžu vyskytnúť. Veríme, že i v novom ZRC 2 nájdete príjemné a ozdravujúce prostredie a tento priestor zdravotnej starostlivosti nám obohatí náš život v obci.

 


 

 

ZRC1