aktuality

arr3DÔLEŽITÉ OZNAMY PROSÍME NÁVŠTEVNÍKOV ZDRAVOTNO - RELAXAČNÉHO CENTRA O DÔSLEDNÉ DODRŽIAVANIE HYGIENICKÝCH PRAVIDIEL... arr3ZELENÁ DUNAJSKÁ LUŽNÁ, n.o. OZNAM  Naša nezisková organizácia Zelená Dunajská Lužná n.o., organizuje pre svojich priaznivcov už od... arr3REKLAMNÉ PLOCHYPonúkame na prenájom reklamné plochy umiestnené na fasáde Zdravotno-relaxačného centra v Dunajskej...

KONTAKTY

Zdravotno-relaxačné centrum
Lipnická 2/A
900 42, Dunajská Lužná
zrc@zrc.sk
www.zrc.sk

PROSÍME NÁVŠTEVNÍKOV ZDRAVOTNO - RELAXAČNÉHO CENTRA O DÔSLEDNÉ DODRŽIAVANIE HYGIENICKÝCH PRAVIDIEL A DODRŽIAVANIE OSOBNÉHO ODSTUPU, ABY STE SA DO VŠETKÝCH AMBULANCIÍ NAHLASOVALI TELEFONICKY NA PRESNÝ TERMÍN A NEDOCHÁDZALO TAK KU STRETÁVANIU VIACERÝCH OSÔB. BUĎTE OHĽADUPLNÍ K ZDRAVOTNÉMU PERSONÁLU A AJ K SEBE.

ĎAKUJEME VÁM ZA POCHOPENIE. 

 

Ambulancia všeobecného lekára ordinuje denne do 13:00, telefonicky nás prosím kontaktujte až po 10:00, za porozumenie Vám ďakujeme.

 

Lekáreň Lavandula od 14.3.2020 každú sobotu do odvolania zatvorená, ostatné dni podľa otváracích hodín. 12:30 až 13:00 zatvorené z dôvodu dezinfekcie,  za porozumenie Vám ďakujeme. 

 

 

 

 

link pre Všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov

GDPR MEDEOL GDPR podmienky